YABANCILAR İKAMET TEZKERESİ VE OTURMA İZNİYABANCILAR DANIŞMANLIK TURİZM TİC. LTD. ŞTİ.

BİR YILLIK ÇALIŞMA İZNİNİZ BİZDEN, ÇALIŞMAK SİZDEN

YABANCILAR ÇALIŞMA İZNİ İÇİN SİZİ BEKLİYORUZ.

       (0 212)  572 86 77      bilgi@yabancilar.com.tr
YABANCILAR ÇALIŞMA İZNİ ALMAK HİÇ BU KADAR KOLAY OLMAMIŞTI. 1 (BİR) YILLIK YABANCILAR ÇALIŞMA İZNİNİZİ ALMAK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.

TÜM ÜLKE VATANDAŞLARINA 1 YILLIK YABANCILAR ÇALIŞMA İZNİ. YABANCILAR ÇALIŞMA İZNİNE UZANAN KOLAY YOL. YABANCILAR ÇALIŞMA İZNİ ALMAK HİÇ BU KADAR KOLAY OLMAMIŞTI

Türkiye'de yaşayan yabancılar Çalışma Bakanlığından "yabancılar çalışma izni" almak kaydıyla çalışabilirler. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının başlattığı yeni uygulamaya göre yabancılar çalışma izni müracaatları sadece elektronik ortamda yapılabilmektedir. Online (elektronik) ortamda yabancılar çalışma izni başvurusu yapabilmek için  aşağıdaki şekillerde giriş yapılabilmektedir.

a. PTT şubelerinden sadece T.C. vatandaşlarına verilen e-devlet şifresi alınması suretiyle,
b. Cep telefonu veya hattınıza kayıtlı T.C vatandaşlarına mahsus mobil imza ile giriş yapılarak,
c. T.C vatandaşlarına mahsus Elektronik imza kartı veya dijital imza ile giriş yapılarak,

Giriş yöntemlerinden de anlaşılacağı üzere, yeni bir düzenleme yapılıncaya kadar yabancılar çalışma izni işlemleri için   yabancıların sisteme girmeleri mümkün değildir. Yabancılar çalışma izni işlemlerinin yapılabilmesi için, yabancının,   işverenin veya bağımsız çalışan olarak başvuracak ise şirket yetkilisinin, uzman bir danışmana vekalet vermesi gerekmektedir.

Türkiye'de yaşarken "yabancılar çalışma izni" almak isteyen yabancıların en az 6 aylık ikamet tezkeresi sahibi olmaları gerekmektedir. 6 aylık ikamet tezkeresi almak için lütfen aşağıdaki linki tılayınız

www.ikamettezkeresi.org

veya

0.212. 572 86 77 nolu hattımızı arayınız.

6 aylık ikamet tezkeresi olan yabancılar, çalışacakları alanla ilgili yabancılar çalışma izni için istenen belgeleri hazırladıktan sonra gerekli işlemler ve yabancılar çalışma izni için gerekli olan elektronik başvurular tarafımızdan yapılmaktadır. Yapılmış olan yabancılar çalışma izni başvuruları takip edilmekte ve sonuçlar tarafınıza vakit geçirilmeksizin bildirilmektedir.

1 yıllık yabancılar çalışma izni müracaatlarınız sorunsuzca yapılmaktadır.

Yabancılar Çalışma izni çıkan tüm yabancıların yine 1(bir) yıllık ikamet tezkeresi müracaat işlemleri hediyemiz olarak ücretsiz gerçekleştirilmektedir. (Resmi makamlara ödenen ücretler hariçtir)

Yabancının çalışacağı alanlarla ilgili istenen belgelerin neler olduğunu aşağıdaki linklere tıklayarak öğrenebilirsiniz.

EĞİTİM SEKTÖRÜ YABANCILAR ÇALIŞMA İZNİ

EV HİZMETLERİ YABANCILAR ÇALIŞMA İZNİ

SAĞLIK SEKTÖRÜ YABANCILAR ÇALIŞMA İZNİ

TURİZM SEKTÖRÜ YABANCILAR ÇALIŞMA İZNİ

EĞLENCE SEKTÖRÜ YABANCILAR ÇALIŞMA İZNİ

HAVACILIK SEKTÖRÜ YABANCILAR ÇALIŞMA İZNİ

YAŞLI BAKICILIĞI YABANCILAR ÇALIŞMA İZNİ


FİRMA / ŞİRKET YABANCILAR ÇALIŞMA İZNİ


BEBEK BAKICILIĞI YABANCILAR ÇALIŞMA İZNİ


ÇOCUK BAKICILIĞI YABANCILAR ÇALIŞMA İZNİ
  
17579 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
YASAL UYARI

E-DEVLET ŞİFRESİ UYARISI!


e-devlet şifrenizi kimseye vermeyiniz!
E-devlet şifresi size özel bir şifredir. Lütfen şifrenizi kimseye vermeyiniz. E-devlet şifreniz kullanılarak, sizin bilginiz dışında pek çok işlem yapılabilir.
Firmamız çalışma izni işlemlerinde kendisine ait olan Kurumsal e-devlet şifresini kullanmaktadır. Hiç bir zaman sizin e-devlet şifrenizi istememektedir.
KAMPANYALAR

ÇALIŞMA İZNİ ALDIĞIMIZ MÜŞTERİLERİMİZİN ÇALIŞMA AMAÇLI İKAMET TEZKERELERİNİ ÜCRETSİZ YAPIYORUZ

HERKESE 1 YILLIK İKAMET TEZKERESİ. TIKLAYIN SİZİN DE İKAMET TEZKERENİZ OLSUN